Paul Indrek Kostabi - Paul Kostabi, Glicee, "Newer York" - Verkocht

Paul Kostabi, Glicee, "Newer York" kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Paul Indrek Kostabi (1962)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige met potlood handgesigneerde en handgenummerde (#50/75) glicee op zwaar katoenpapier van de bekende Amerikaanse kunstenaar Paul Kostabi. Uit beperkte oplage van 75 stuks.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Afmetingen afbeelding 46/50 cm, totaal blad 58/61 cm.

Verzendkosten NL 11,00 euro. Wordt aangetekend en stevig verpakt verzonden.

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.