Paul Indrek Kostabi - Shut it down - Verkocht

Paul Indrek Kostabi - Shut it down kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Paul Indrek Kostabi (1962)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Giclée
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75
Kleurrijke prent van Kostabi
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 13,80
Naar Duitsland € 10,10
Europese Unie € 23,00

Paul Indrek Kostabi (1962)

Amerikaans Amerikaans Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
262 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
61 cm
52 cm