Paul Kingma - Tafel

Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!
Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!Paul Kingma - Tafel kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  voordeliefhebber

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Paul Kingma (1931-2013)
TypeDesign
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
Afmetingen76 cm x 124 cm (h x b)
GemerktHandgesigneerd
Mooie rechthoekige unieke salontafel ontworpen en gemaakt door Paul Kingma.
Het zware betonnen blad rust op 2 metalen L-vormige onderstellen die zwart gelakt zijn. Mooie compositie van leisteen, stenen, koper en messing maakt deze tafel een kunstwerk om te gebruiken. Deze is gesigneerd door Kingma.
Paul Kingma stond bekend om zijn architecturale tafels die een eerbetoon brengen aan de rijkdommen van de natuur door veel te reizen op zoek naar zeldzame materialen, rauw of industrieel geproduceerd. Hij combineert zijn toevlucht tot materialen die in de architectuur worden gebruikt, zoals steen, metaal en beton, met rijke gevarieerde materialen als messing, koper, glas of keramiek. Al zijn tafels zijn unieke eenmalige producties en toen hij beroemd werd, waren de meeste bestellingen van speciale klanten. Al zijn tafels zijn gemerkt, de vroege alleen onderaan, vanaf de jaren 60 begon hij ze te markeren met een metalen plaatje bovenaan en later voegde hij daar ook het productiejaar aan toe.

Mooie rechthoekige salontafel ontworpen en gemaakt door Paul Kingma.

Het zware betonnen blad rust op 2 metalen L-vormige onderstellen die zwart gelakt zijn. Mooie compositie van leisteen, stenen, koper en messing maakt deze tafel een kunstwerk om te gebruiken. Deze is gesigneerd door Kingma. De afmeting is 124 x 76x 34 cm.

Paul Kingma (1931-2013)

Alle items van deze designer(3)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
124 cm
76 cm
Starttijd:24-05-2022 om 11:32
Eindtijd:02-06-2022 om 22:22
Openingsbod€ 400
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie