PAUL KOSTABI Giclee THERE YOU GO BUDDY Handgesigneerd GROOT!!! - Verkocht

PAUL KOSTABI   Giclee    THERE YOU GO BUDDY   Handgesigneerd  GROOT!!! kopen? Bied vanaf 55!
  • Paul Indrek Kostabi (1962)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

zeer fraaie grote kleurengiclee van Paul Kostabi

afm blad  80x61 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 75ex

Paul Indrek Kostabi (1962)

AmerikaansAmerikaansAlle items van deze kunstenaar (8)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:13-02-2018 om 20:24
Eindtijd:18-02-2018 om 14:24
jimi
18 feb. / 13:15
€ 55