Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd - Verkocht

Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 50,00

Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Paul Kroese - Rietveld Academie 1968- gemengde techniek - "Vrouw in bed" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3029 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Paul Kroese (1946)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1980
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen35 cm x 35 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

weinig zichtbare onregelmatigheden. In passe partout geplaatst.

Paul Kroese (1946)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (113)

3029 verkochte items
50 cm
65 cm
35 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-06-2019 om 21:46
Eindtijd:23-06-2019 om 22:51
Biedingen (9)
mlo3000
23 jun. / 21:53
€ 50
charmex
23 jun. / 21:34
€ 45
mlo3000
23 jun. / 21:34
€ 40
charmex
23 jun. / 21:33
€ 35
mlo3000
23 jun. / 21:33
€ 30
charmex
23 jun. / 12:35
€ 15
Proust
23 jun. / 12:35
€ 10
Proust
20 jun. / 10:41
€ 3
tkeuning
11 jun. / 22:28
€ 1