Paul Maas - Fuiken (19673 - Verkocht

Paul Maas - Fuiken (19673 kopen? Bied vanaf 45!
Paul Maas - Fuiken (19673 kopen? Bied vanaf 45!Paul Maas - Fuiken (19673 kopen? Bied vanaf 45!
  • Paul Maas (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
DragerChine collé
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/100

Kleurrijke houtsnede van Paul Maas.
Wordt aangetekend verzonden, ophalen kan natuurlijk ook. Kom het werk vooraf beoordelen in onze schatkamer bij galerie Rotor in Gorcum.

Prent is goed. In de uiterste van de witrand wat kreukjes en ouderdomssporen.

Paul Maas (1936)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
62 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-03-2020 om 09:53
Eindtijd:15-03-2020 om 22:18
thomasdonk
15 mrt. / 20:26
€ 45