Paul Nieuwendijk - De Ontmoeting

Paul Nieuwendijk - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 80!
Paul Nieuwendijk - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 80!Paul Nieuwendijk - De Ontmoeting kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal1998
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

De beeldende kunstenaar Paul Nieuwendijk. Gerrit Rietveld Academie als de Breitner Academie. Hij is kunstschilder, maar ook graficus.
Een aantal van zijn eigenzinnige houtsneden zijn in het Singermuseum geëxposeerd geweest.

Het is een studie voor een groot schilderij.

Paul Nieuwendijk (1942)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
24 cm
30 cm
Starttijd:01-04-2022 om 16:07
Eindtijd:15-04-2022 om 22:15
Openingsbod€ 80
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieLelystad, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland