Paul Nieuwendijk - Het wordt altijd weer licht - Verkocht

Paul Nieuwendijk - Het wordt altijd weer licht kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Nieuwendijk - Het wordt altijd weer licht kopen? Bied vanaf 250!Paul Nieuwendijk - Het wordt altijd weer licht kopen? Bied vanaf 250!Paul Nieuwendijk - Het wordt altijd weer licht kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Jaartal2022
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
Lijst75 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een abstract weergegeven bos. Expressionistisch geschilderd.
Op het paneel is canvas gelijmd voor een structuur die bij dit werk hoort.
In houten lijst. Klaar om opgehangen te worden.

Moderne kunst, kunst van deze tijd.
Ondanks alle tegenslagen van de laatste tijd blijft de kunstenaar schilderijen maken.
Energierijk en hoopvol.

Paul Nieuwendijk (1942)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  artprojects
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
55 cm
75 cm
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2022 om 12:30
Eindtijd:27-06-2022 om 13:06
Spirfo
26 jun. / 22:31
€ 300