Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap - Verkocht

Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap kopen? Bied vanaf 180!

Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap kopen? Bied vanaf 180!Paul Nieuwendijk - minimalistisch weidelandscahap kopen? Bied vanaf 180!
  • Paul Nieuwendijk (1942)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1999
StijlMinimalistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Rond de eeuwwisseling schilderde Paul Nieuwendijk een aantal minimalistische schilderijen.
Vaak abstract, dit schilderij geeft een weidelandschap op een unieke manier weer.
Door de minimalistische benadering,  de manier van schilderen, het minimalistische kleuren gebruik en door een hoek van het schilderij als hoogste punt te nemen geeft  dit werk de desolate uitgestrektheid van deze lege weide goed weer.  Op kwaliteit canvas.

Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Paul Nieuwendijk (1942)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  artprojects
Lid sinds 2021
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
50 cm
50 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd27-9-2022 om 15:40
Eindtijd23-11-2022 om 17:14
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken