Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst - Verkocht

Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Lot van drie voorstellingen in Portugal - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44001 verkochte items
Alle items van deze verkoper (447)
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Jaartal2002
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst22.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dit lot bevat drie kunstwerken met allemaal dezelfde formaten.

1. Olieverf op doek, Landschap Portugal;

2.Olieverf op doek, Bomengroep Portugal;

3. Olieverf op doek, Bomengroep Portugal.

Bij sommige randen van de kunstwerken zeer lichte slijtage.

Paul Overhaus (1935-2014)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44001 verkochte items
22.5 cm
22.5 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-04-2020 om 16:39
Eindtijd:20-04-2020 om 20:26
Biedingen (15)
rienhagen
19 apr. / 21:43
€ 75
alainoktober8
19 apr. / 21:17
€ 65
rienhagen
19 apr. / 21:16
€ 55
alainoktober8
19 apr. / 21:16
€ 51
rienhagen
19 apr. / 21:16
€ 46
alainoktober8
19 apr. / 21:16
€ 41
rienhagen
18 apr. / 23:19
€ 36
BettyAM
17 apr. / 23:58
€ 31
alainoktober8
09 apr. / 14:24
€ 26
Braamberg
09 apr. / 14:24
€ 22
Braamberg
09 apr. / 14:23
€ 21
alainoktober8
09 apr. / 14:23
€ 16
Braamberg
06 apr. / 17:54
€ 11
nelleke1958
06 apr. / 17:54
€ 6
nelleke1958
06 apr. / 16:54
€ 1