Paul Overhaus - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Paul Overhaus - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 197,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Paul Overhaus - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Paul Overhaus - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
Alle items van deze verkoper (636)
  • Paul Overhaus (1935-2014)
Jaartal2005
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst42 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul Overhaus (1935-2014)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (317)

Lid sinds 2010
43347 verkochte items
62 cm
42 cm
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 197,80(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-01-2021 om 17:15
Eindtijd:09-01-2021 om 19:22
Biedingen (22)
BenSinnige
09 jan. / 18:35
€ 172
AKGW971
09 jan. / 18:08
€ 162
BenSinnige
09 jan. / 18:08
€ 152
AKGW971
09 jan. / 18:08
€ 150
BenSinnige
09 jan. / 18:07
€ 125
AKGW971
09 jan. / 18:07
€ 115
BenSinnige
07 jan. / 11:19
€ 105
AKGW971
07 jan. / 11:19
€ 95
AKGW971
07 jan. / 10:19
€ 85
BenSinnige
07 jan. / 10:19
€ 75
AKGW971
07 jan. / 10:19
€ 71
BenSinnige
05 jan. / 20:06
€ 51
hopjans
05 jan. / 20:06
€ 46
hopjans
05 jan. / 09:30
€ 40
toveko1
05 jan. / 09:30
€ 35
hopjans
05 jan. / 09:30
€ 25
toveko1
05 jan. / 09:30
€ 20
hopjans
05 jan. / 09:29
€ 15
toveko1
05 jan. / 09:29
€ 10
hopjans
04 jan. / 20:27
€ 5
nelleke1958
04 jan. / 20:27
€ 3
nelleke1958
04 jan. / 18:00
€ 1