| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Drie fraaie 'zee-impressies' van zeer veelzijdig kunstenaar Paul Overhaus ( 1935 )
Kunstenaar is nog steeds actief en exposeert regelmatig .
Zwart krijt en aquarel op papier (3)
20 x 15 cm
Ieder werk rechtsonder gesigneerd en gedateerd 12/2/1979 .
In goede conditie .
| Transport | |
| Garantie | |