Paul Rink - portret

Paul Rink - portret  kopen? Bied vanaf 5000!
Paul Rink - portret  kopen? Bied vanaf 5000!Paul Rink - portret  kopen? Bied vanaf 5000!
  • Paul Rink (1861-1903)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Techniek Gouache
Stijl Realistisch
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 90 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
portret meisje
achter glas

Paul Rink (1861-1903)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jan42
Lid sinds 2018
0 verkochte items
60 cm
100 cm
50 cm
90 cm