FA. (2)

Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd

Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!
Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!Paul Smolders - Mooie originele potloodtekening - naakt - Dubbel gesigneerd kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
Alle items van deze verkoper (54)
  • Paul Smolders (1921-1997)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 26.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Paul/Pol Smolders (1921 - 1997)Bekend intimistisch tekenaar en schilder.
Opleiding aan de Academie van Antwerpen olv. I. Opsomer en A. Van Dyck.
Had een voorliefde voor het tekenen van kinderen, jonge vrouwen en ballerina's.
Hij wordt geroemd als een buitengewoon knap tekenaar.
Zijn werken hangen in vele musea in de wereld.

Originele en unieke potloodtekening van Paul/Pol Smolders.
Intimistisch naakt.
Afmeting tekening: 29 x 26,5cm
Folder met plastic:  47,5 x 34cm
Goede conditie.
Zit in omslag achter plastic.
Dubbel gesigneerd.

Oude potloodtekening...ouderdomssporen. Zit veilig achter plastic frame.

Paul Smolders (1921-1997)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  in2art
FA. (35)

706 verkochte items
26.5 cm
29 cm
Starttijd:11-06-2022 om 13:20
Eindtijd:25-06-2022 om 20:41
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieWolvertem, België
VerzendingNaar België, Nederland en Duitsland