FA. (2)

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Paul van der Eerden (1954)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul van der Eerden
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie.
63 x 42 cm
Oplage; 300 ex,
62 x 43 cm
in perfecte staat

Paul van der Eerden (1954)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2665 verkochte items
42 cm
63 cm
Sluit over 3d 19u 8m 09s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
Starttijd:22-06-2022 om 06:59
Eindtijd:03-07-2022 om 10:07
Janssen-post
26 jun. / 09:32
€ 1