Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken - Verkocht

Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!Paul van der Eerden - Offsetlitho: Ik heb zin om te denken kopen? Bied vanaf 1!
  • Paul van der Eerden (1954)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1996
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Paul van der Eerden
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Paul van der Eerden bij xx multiple galerie.
63 x 42 cm
Oplage; 300 ex,
62 x 43 cm
in perfecte staat

Paul van der Eerden (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2732 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-08-2022 om 08:14
Eindtijd:21-08-2022 om 10:45
Biedingen (5)
pietvollaard
20 aug. / 20:39
€ 15
adver77777
20 aug. / 07:06
€ 10
pietvollaard
13 aug. / 10:45
€ 5
StudioTasman
13 aug. / 09:29
€ 3
pietvollaard
12 aug. / 12:37
€ 1