Paul Zaalberg – Druktechniek – Comfort 90 – Gesigneerd – 1990 – Ingelijst 48 x 60 cm – Oplage 35

Paul Zaalberg – Druktechniek – Comfort 90 – Gesigneerd – 1990 – Ingelijst 48 x 60 cm – Oplage 35 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Paul Zaalberg – Druktechniek – Comfort 90 – Gesigneerd – 1990 – Ingelijst 48 x 60 cm – Oplage 35 kopen? Bied vanaf 45!Paul Zaalberg – Druktechniek – Comfort 90 – Gesigneerd – 1990 – Ingelijst 48 x 60 cm – Oplage 35 kopen? Bied vanaf 45!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Ongespecificeerd
GesigneerdHandgesigneerd

“Comfort 90” van Paul Zaalberg uit 1990. Waarschijnlijk gedrukt vanaf een tekening (zeefdruk) of vanaf een linoleumsnede.  Nr 15 van een oplage van 35. Handgesigneerd en ingelijst.

Paul Zaalberg. Geboren, opgegroeid en woonachtig  in Amsterdam. Studeerde aan de Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten , Den Haag. Specialisme: schilderkunst, tekeningen, fotografie. Hij maakte in het begin vooral tekeningen en schilderijen. De laatste jaren heeft Paul Zaalberg zich vooral gespecialiseerd in een gemengde techniek van fotografie en schilderen. Werk van Paul Zaalberg is geëxposeerd in o.a. Amsterdam, Barcelona, Bonn, München, en Den Haag. Zijn werk is te beschrijven als Neo-Realisme, geïnspireerd door kunstenaars als Salvador Dali, Carel Willink, Max Ernst en door muzikanten als John Coltrane en David Sylvian.

Titel: “Comfort 90”.

Kunstenaar:  Paul Zaalberg.

Techniek: Druktechniek  (zeefdruk? Linoleumsnede?) op papier.

Jaartal: 1990.

Ingelijst: Ja. In een aluminiumlijst met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 48,5 x 60,5 cm (b x h).

                        Afbeelding 45 x 55 cm (b x h).

Gesigneerd: Ja, handgesigneerd linksboven.

Oplage: 35. Dit is nr 15.

Conditie: In zeer goede staat. Klaar om op te hangen.

Zie ook de 6 foto’s.

Afhandeling:

Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kans op breken van de glasplaat tijdens het verzenden.

Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl. Ondanks goed verpakken kunnen wij niet garanderen dat de glasplaat intact blijft..

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

-Het werk kan binnen Nederland door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een reis/benzinevergoeding-

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:22-01-2014 om 17:11
Eindtijd:29-01-2014 om 17:11

Biedingen (1):

dolfkist
28 jan. / 23:28
€ 45