Paula Thies - Paula Thies, Zeefdruk op Japans papier 1978. 'Binnenstebuiten' - Verkocht

Paula Thies,  Zeefdruk op Japans papier 1978. 'Binnenstebuiten' kopen? Bied vanaf 22!
Grafiek (handgesigneerd)

Paula Thies,  Zeefdruk op Japans papier 1978. 'Binnenstebuiten' kopen? Bied vanaf 22!Paula Thies,  Zeefdruk op Japans papier 1978. 'Binnenstebuiten' kopen? Bied vanaf 22!
  • Paula Thies (1920-2000)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Fraaie zeefdruk van Paula Thies op Japans papier. Werk komt uit 1978. Linksonder gemonogrammeerd. Fraai fijngetekend (sfeervol) werkje!!

Afmeting: 20,1x19,9cm  Kunstwerk is in een zeer goede staat. Nooit ingelijst geweest.

Deze veiling loopt af op 24 sept. 18uur.

Werk wordt met zorg ingepakt en aangetekend verstuurd (incl. track en trace). Werk is verzekerd bij verzending.