Peer van den Molengraft - Landschap

Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!Peer van den Molengraft - Landschap kopen? Bied vanaf 100!
  • Peer van den Molengraft (1922-2014)
Jaartal1939
DragerMarouflé
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is midden onder gesigneerd en gedateerd. Het gaat hier om een maroufle.

Het gaat hier om een maroufle maar het werk is in goede staat.

Peer van den Molengraft (1922-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Martha
FA. (6)

207 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
60 cm
50 cm
50 cm
40 cm
Starttijd:20-09-2022 om 12:19
Eindtijd:03-10-2022 om 22:30
Openingsbod € 100
ObjectlocatieHeeze,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland