Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+

Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+ kopen? Bied vanaf 245!
Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+ kopen? Bied vanaf 245!Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+ kopen? Bied vanaf 245!Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+ kopen? Bied vanaf 245!Peer Veneman - BURLESQUE BAR met Kikker # oplage 12, nm+ kopen? Bied vanaf 245!
  • Peer Veneman (1952)
TypeBeeld / Object
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpErotiek
Afmetingen59 cm x 38 cm x 8 cm (h x b x d)
Gewicht1720 gram
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage12

Kunstenaar : Peer Veneman
jaar:  1991
techniek:  Foto op aluminium plus "bronzen" kikker
afmetingen : 59 x 38 x 8 cm.

gesigneerd: gesigneerd
 gedateerd: 1991
oplage : 12
nummer 3/12

Conditie: nm+

Peer Veneman (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
38
59
8
Starttijd:14-08-2022 om 16:19
Eindtijd:28-08-2022 om 20:45
Openingsbod € 245
ObjectlocatieLeidschendam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa