Peter Brouwer - Bloemen stilleven

Peter Brouwer - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Peter Brouwer - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 500!Peter Brouwer - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 500!Peter Brouwer - Bloemen stilleven kopen? Bied vanaf 500!
  • Peter Brouwer (1935-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 79 x 69 cm (h x b)
Incl. lijst 98 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi en groot werk van Peter Brouwer, prachtig geschilderd en verdiend een plek in ruimte met bijvoorbeeld hoge plafonds, een kantoor of hal.

Peter Brouwer (1935-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Nlesh
Lid sinds 2017
0 verkochte items
Alle items (1)
88 cm
98 cm
69 cm
79 cm