Peter Brouwer - Bloemenvaas

Peter Brouwer - Bloemenvaas kopen? Bied vanaf 40!
Peter Brouwer - Bloemenvaas kopen? Bied vanaf 40!Peter Brouwer - Bloemenvaas kopen? Bied vanaf 40!
  • Peter Brouwer (1935-2010)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schilderij van Peter Brouwer zonder lijst .in goede toestand
Moet alleen nieuwe lijst om.schilderij zelf is in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kerkrade, Nederland

Peter Brouwer (1935-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Juupke
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
60 cm