Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm - Verkocht

Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!

Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!Peter Cox - Olieverf op doek , Duinlandschap – ingelijst – 70 x 90 cm kopen? Bied vanaf 200!
  • Peter Cox (1912-1985)
Type kunstwerkSchilderij
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een groot schilderij van de van oorsprong Limburgse kunstenaar Peter Cox (1912-1985).

    Olieverf op doek, gespannen op een houten spieraam en ingelijst in de originele houten lijst met sierrand.

    -Gesigneerd linksonder.

    -Jaartal onbekend, ca. 1940-1950.

    -Afmetingen: Lijst, 70 x 90 cm. Spieraam, 50 x 70 cm. Beeld, 48 x 68 cm.

    -Herkomst: De toenmalige Kunsthandel Koch, Kalverstraat 158 te Amsterdam. Staat vermeld op de achterkant van de lijst.
    -Conditie: Het werk is in goede staat met lichte ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Peter Johannes Antonius Cox, geboren te Mook op 5 december 1912 en overleden te Leiden op 26 juni 1985, schilder en tekenaar. Hij was de zoon van de Limburgse kunstenaar Gerard Cox (1864-1931).

    -Opleiding: Kunst Techniek en Ambacht te Den Bosch (1932-1935).

    Van 1935-1936 was hij reclametekenaar bij Philips te Eindhoven. Na 1936 was hij werkzaam als beeldend kunstenaar.

    -Techniek: Pastel- en pentekeningen, etsen, aquarellen, gouaches, litho’s en olieverfschilderijen.

    -Onderwerpen: Landschappen (boslandschappen en duinlandschappen) en dorpsgezichten.

    Peter Cox wordt gerekend tot de ‘Plasmolengroep’ van Limburgse schilders, waartoe ook zijn vader Gerard sr. en zijn broers Gerard jr. en Huub behoorden. Sinds 1900 vertoefden vele kunstenaars voor korte of langere tijd in Plasmolen en omgeving. Plasmolen was het enige kunstenaarsdorp dat in de provincie Limburg is ontstaan.

    Afhandeling: Let op A.U.B.:

    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze zeer sterke voorkeur.

    -Het afhalen heeft voor ons geen haast en wij houden ons aan de door het RIVM voorgeschreven afstand….

    -Het werk kan in overleg eventueel verzonden worden via PostNL (binnen Nederland), of via GLS (binnen de EU).

    -Het werk kan naar landen buiten de EU alleen verzonden worden ZONDER lijst (dus alleen het spieraam zal dan worden verzonden).

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 15,00 euro, aangetekende verzending via PostNL.

    Naar België, Frankrijk, Duitsland: 18,50 euro, verzending via GLS.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het werk is in goede staat met lichte ouderdomssporen. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

Peter Cox (1912-1985)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
90 cm
70 cm
68 cm
48 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd22-6-2020 om 14:09
Eindtijd30-6-2020 om 22:25
Biedingen (3)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken