Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: XIII CONGRESO NATIONAL uit 1980
Maarten van Dreven - Kentauromachine
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Cornelis Brandenburg - Zeedijk
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Prachtig werk van Peter Cox.
Peter Cox (Cox, Peter): geboren op 5 december 1912 te Mook. Zijn vader was ook kunstschilder en heette Gerard Cox.
Peter Cox deed zijn opleiding aan de Koninklijke A.K.V. te Den Bosch van 1932 tot 1935. Schilderde ook buiten Nederland en maakte verscheidene studiereizen maar vooral Frankrijk trok hem erg aan hier woonde hij dan ook enkele maanden per jaar. Lid van de "Leidse tekenakademie-ARS". Peter Cox is in 1985 overleden.
Afmetingen lijst: 62cm x 52cm
Status: Goed. Het werk is ingelijst in een prachtige exclusieve lijst..
Verzende mogelijk.
Zie ook mijn andere advertenties
Objectlocatie | Maarssen, Nederland |
Starttijd | 13-4-2017 om 13:40 |
Eindtijd | 23-4-2017 om 19:40 |