Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht - Verkocht

Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!Peter de Rijcke, grafiek, Noord-Hollands dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Peter de Rijcke (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie ets van Peter de Rijcke (1945). Deze genummerde ets is een voorstelling van een Noord-Hollands dorpsgezicht. De ets is genummerd: 20-18 met potlood:(direct rechts onder de ets). De afmetingen van deze ets zijn: 24 cm x 16 cm. De ets is geplaatst in een smetteloze passe-partout en deze is vervolgens ingelijst en voorzien van glas. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 33 cm x 27. Het geheel verkeert in een goede staat.

Peter de Rijcke (1945)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:23-10-2017 om 10:31
Eindtijd:30-10-2017 om 09:31
Kiezzel
29 okt. / 18:50
€ 15