PETER DIEM DESIGNERS COW BLUE Zeefdruk Handgesigneerd - Verkocht

PETER DIEM DESIGNERS COW BLUE Zeefdruk   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

PETER DIEM DESIGNERS COW BLUE Zeefdruk   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!PETER DIEM DESIGNERS COW BLUE Zeefdruk   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!PETER DIEM DESIGNERS COW BLUE Zeefdruk   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!

Peter Diem

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1979 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Peter Diem
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie Kleurenzeefdruk van Peter Diem

Afmeting blad  40x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

Peter Diem

FA. (34)

1979 verkochte items
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:27-04-2016 om 09:24
Eindtijd:11-05-2016 om 09:24
rfranke
10 mei / 14:58
€ 25