Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd - Verkocht

Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Peter Hofland - Zeefdruk Rotterdam - 2015 - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Peter Hofland (1953)
Jaartal2015
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage148/500
In uitstekende staat.

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Peter Hofland (1953)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
30 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-03-2020 om 12:06
Eindtijd:15-03-2020 om 22:23
Biedingen (5)
zusterl
15 mrt. / 19:09
€ 10
WalterLeendertse
15 mrt. / 09:38
€ 5
Leogroenewegen
15 mrt. / 09:38
€ 5
WalterLeendertse
15 mrt. / 01:59
€ 3
Leogroenewegen
12 mrt. / 10:42
€ 1