Siem Schaeffer - Haven van Rotterdam
James Ensor - De zeven Hoofdzonen /Les sept Pêches capitaux,
Abe Kuipers - GRONINGEN BEVRIJD
Type | Schilderij |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 30 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van Peter Keizer. Olieverf op doek, gesigneerd, getiteld en gedateerd (1999) in verso, in originele metalen lijst. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 70cm x 30cm
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 14-10-2021 om 18:00 |
Eindtijd | 6-12-2021 om 0:01 |