Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2007 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 200 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Peter Klashorst - Bijzonder Groot Fetisch schilderij
Bijzonder groot en kwalitatief werk van
Peter Klashorst, hand-gesigneerd\gedateerd 2007
- Kleuren zijn zeer sprankelend
- Maatvoering: 120x200 cm
- Niet opgespannen ivm de grootte
- Handgesigneerd
NB: Wordt alleen volledig verzekerd verzonden in veilige PVC pijp ivm kostbaarheid.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Nooit eerder opgespannen geweest | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Beuningen, Nederland |
Starttijd | 18-5-2021 om 9:43 |
Eindtijd | 12-8-2021 om 15:35 |