Peter Klashorst - Cow - gesigneerd - 27 ex. - Verkocht

Peter Klashorst - Cow - gesigneerd - 27 ex. kopen? Bied vanaf 39!

Verkoopprijs: € 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Jarold
FA. (6)

Lid sinds 2020
102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Peter Klashorst (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie zeefdruk van Peter Klashorst.

Formaat 76x56 cm. (Blad)

Handgesigneerd en genummerd. (Kleine oplage)

Zie ook de overige veilingen van Jarold voor meer leuke betaalbare kunstwerken, bij aankoop van meerdere werken betaald u slechts 1x verzendkosten.

Dit item is verkocht voor 44,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-11-2020 om 13:14
Eindtijd:26-11-2020 om 19:35
vanPaassen
26 nov. / 19:25
€ 39