Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! - Verkocht

Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!
Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!Peter Klashorst - Gemengde techniek op doek - Handgesigneerd 2018 !!! kopen? Bied vanaf 395!
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2021
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen116 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Peter Klashorst
Titel : " Eva - Nature's Pride "
Formaat werk : 116 x 88 cm.
Techniek : Gemengde techniek op bisonyl doek niet opgespannen.
Handgesigneerd en gedateerd : Peter Klashorst 2021.

Topstuk voor de verzamelaar !!!
De winnende bieder krijgt de digitale foto van Peter met het werk in zijn handen.

Verzending, aangetekend en verzekerd,  track and trace, 11 euro Nederland en België 20 euro. Het werk wordt verzonden in een stevige verzendkoker.

Peter Klashorst (1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (34)
Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

188 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
88 cm
116 cm
Dit item is verkocht voor 500,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-08-2022 om 22:39
Eindtijd:19-08-2022 om 21:21
Biedingen (3)
Costermans
19 aug. / 15:37
€ 435
Sannavdb69
19 aug. / 15:04
€ 415
Costermans
15 aug. / 21:57
€ 395