Peter Klashorst - Gesigneerde Offsetdruk - Kleine Oplage 45 ex. - Verkocht

Peter Klashorst - Gesigneerde Offsetdruk - Kleine Oplage 45 ex. kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 212,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Klashorst - Gesigneerde Offsetdruk - Kleine Oplage 45 ex. kopen? Bied vanaf 165!Peter Klashorst - Gesigneerde Offsetdruk - Kleine Oplage 45 ex. kopen? Bied vanaf 165!Peter Klashorst - Gesigneerde Offsetdruk - Kleine Oplage 45 ex. kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40 / 45

Peter Klashorst

Titel : " Het meisje met de parel ".

Techniek : Offsetdruk op 300 grams houtvrij natuurkarton

Formaat : 42 x 30 cm

Oplage nummer : 40 / 45

Ingelijst : Nee, nog nooit ingelijst geweest

Handgesigneerd : Peter Klashorst

Kleine oplage en geliefd onder verzamelaars !!!

De koper krijgt er een digitale foto bij via de mail, waar Peter Klashorst het werk in zijn handen houdt.

Verzendkosten, aangetekend en verzekerd in een stevige kartonnen verzend-enveloppe , track and trace, 11 euro Nederland en 20 euro voor België.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  yellow8
FA. (10)

185 verkochte items
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 212,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 22:14
Eindtijd:11-03-2020 om 21:19
Biedingen (3)
Robbibeok
11 mrt. / 20:52
€ 185
RJGroen
11 mrt. / 19:18
€ 175
Robbibeok
10 mrt. / 21:15
€ 165