14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2022 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 2-7-2022 om 13:48 |
Eindtijd | 31-8-2022 om 13:19 |