Peter Klashorst - Peter Klashorst - Joan of arc - gemengde techniek op papier - gesigneerd - Verkocht

Peter Klashorst - Joan of arc - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Tekening / Aquarel

Peter Klashorst - Joan of arc - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Peter Klashorst - Joan of arc - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Peter Klashorst - Joan of arc - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!Peter Klashorst - Joan of arc - gemengde techniek op papier - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Origineel werk op aquarel papier van Peter Klashorst.

De afmetingen zijn 37,5x27,5 cm.

Gesigneerd en gedateerd.

Verso getiteld.

Download de foto waarop de kunstenaar het werk toont als bewijs van echtheid!