Peter Klashorst - Pop art woman - Verkocht

Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!Peter Klashorst - Pop art woman kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  keesrutten

Lid sinds 2017
18 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2017
TechniekGiclée
DragerKunststof
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Editie 7/25
Giclee op canvas
Gesigneerd
Met foto die echtheid bewijst

Geen schade

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(26)
Geplaatst door  keesrutten

Lid sinds 2017
18 verkochte items
80 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-05-2020 om 09:41
Eindtijd:28-06-2020 om 22:31
KloosUp
28 jun. / 22:26
€ 125