Peter Klashorst - Turn around Elisa

Peter Klashorst - Turn around Elisa kopen? Bied vanaf 40!
Peter Klashorst - Turn around Elisa kopen? Bied vanaf 40!Peter Klashorst - Turn around Elisa kopen? Bied vanaf 40!Peter Klashorst - Turn around Elisa kopen? Bied vanaf 40!
  • Peter Klashorst (1957-2024)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 135
Gesigneerde zeefdruk - oplage 135 ex.
Zeefdruk van kunstenaar Peter Klashorst. Bestaande uit 30 drukgangen. De zeefdruk is met de hand gesigneerd, oplage 135 exemplaren en de afmetingen zijn 80x80cm. Nr. 133/135.

Peter Klashorst (1957-2024): Gedurfde Expressie en Kleurrijke Creativiteit
Peter Klashorst, geboren in 1957, is een spraakmakende Nederlandse kunstenaar wiens werk wordt gekenmerkt door gedurfde expressie en levendige kleuren. Als een van de meest controversiële en invloedrijke kunstenaars van zijn generatie, heeft Klashorst zijn stempel gedrukt op de hedendaagse kunstwereld met zijn unieke artistieke visie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vogelenzang, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00