| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een kleurenets van de Duitse kunstenaar Peter Loeding.
Peter Loeding, geboren 1936 in Hamburg. Schilder, graficus en drukker.
Leerde ets- en druktechnieken in het atelier van de befaamde ets-kunstenaar Johnny Friedländer (1912-1992) in Parijs.
Peter Loeding is, behalve kunstenaar, ook drukker en drukte werk af van bekende Duitse kunstenaars, zoals Horst Janssen en Stephan Balkenhol.
Titel: Onbekend (‘Lasser’).
Kunstenaar: Peter Loeding.
Techniek: Kleurenets.
Jaartal: 1983.
Afmetingen: Passe-partout, 56 x 70 cm (b x h).
Afbeelding, 23 x 31 cm (b x h).
Ingelijst: Zonder lijst, wel met passe-partout.
Gesigneerd: Handgeesigneerd met potlood rechtsonder.
Conditie: Het werk is in zeer goede staat.
Zie ook de 6 foto’s.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
-Het werk kan met, of zonder passe-partout verzonden worden: Met passe-partout wordt het ‘plat’ opgestuurd. Zonder passe-partout wordt het opgerold in een ruime koker opgestuurd.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,05 euro (bij verzending in een koker).
14,20 euro (bij ‘platte’ verzending).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere affiches, zeefdrukken, litho’s en andere kunst.
| Transport | |
| Garantie | |