Peter Loeding - Peter Loeding – Kleurenets – Gesigneerd – 1983 - Verkocht

Peter Loeding – Kleurenets – Gesigneerd – 1983  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Loeding – Kleurenets – Gesigneerd – 1983  kopen? Bied vanaf 1!Peter Loeding – Kleurenets – Gesigneerd – 1983  kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Loeding (1936)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een kleurenets van de Duitse kunstenaar Peter Loeding.

Peter Loeding, geboren 1936 in Hamburg. Schilder, graficus en drukker.

Leerde ets- en druktechnieken in het atelier van de befaamde ets-kunstenaar Johnny Friedländer (1912-1992)  in Parijs.

Peter Loeding is, behalve kunstenaar, ook drukker en drukte werk af van bekende Duitse kunstenaars, zoals Horst Janssen en Stephan Balkenhol.

Titel: Onbekend (‘Lasser’).

Kunstenaar: Peter Loeding.

Techniek: Kleurenets.

Jaartal: 1983.

Afmetingen: Passe-partout56 x 70 cm (b x h).

                         Afbeelding, 23 x 31 cm (b x h).

Ingelijst: Zonder lijst, wel met passe-partout.

Gesigneerd: Handgeesigneerd met potlood rechtsonder.

Conditie: Het werk is in zeer goede staat.

Zie ook de 6 foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

-Het werk kan met, of zonder passe-partout verzonden worden: Met passe-partout wordt het ‘plat’ opgestuurd. Zonder passe-partout wordt het opgerold in een ruime koker opgestuurd.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro (bij verzending in een koker).

                                  14,20 euro (bij ‘platte’ verzending).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Peter Loeding (1936)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3331 verkochte items
Alle items (18)