Ontwerpschets (55,5 x 76 cm) op groen ruitjespapier voor een van zijn bekende lijngravures op gekleurde perspex platen .
In 2020 in een email correspondentie door Lowe als volgt toegelicht: ".... it is a design to be used for another work. It starts with a small square and zig zags gradually filling the page. The series is both a square number and a triangular number. For example 1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 = 36. The sketch is based on the next square and triangular number. I used it for an engraving."
De vakken op de tekening zijn genummerd 1 t/m 49. Linksonder gesigneerd met pen en jaartal (1978).
Wordt aangetekend verzonden opgerold in kartonnen koker
Goed
links boven ontbreekt een hoekje van het papier en rechts boven zit een klein scheurtje (2 cm)
Tot 2 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00