5. Peter Lowe

Peter Lowe (1938)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Peter LOWE (Londen 1938)

Engels

Peter Lowe - ontwerpschets, zonder titel kopen? Bied vanaf 100!

Peter Lowe - ontwerpschets, zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorcolfb

Eindtijd29-03-2021 om 22:20

Jaartal1978
TechniekPotlood
Afmetingen55.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst