Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Tesla
Jaartal: 2002
Afmetingen doek:80 cm x 80 cm
Oplage: Onbekend
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal: Giclee op doek
Ingelijst: Nee, maar bevestigd op spieraam met ophangsysteem
Conditie kunstwerk: In goede staat, in de uiterste rand wat kleine beschadigingen
Oorspronkelijke galerieprijs: € 625,00
Gratis bezorging binnen een straal van 10 kilometer vanaf postcode 1064PP. Anders bij voorkeur af te halen in Amsterdam. Indien keuze Swift koeriers zijn deze kosten voor eigen rekening.
Starttijd | 18-6-2017 om 20:12 |
Eindtijd | 28-6-2017 om 20:12 |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |