Peter Meijer - Son of a beach - Verkocht

Peter Meijer - Son of a beach kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Meijer - Son of a beach kopen? Bied vanaf 100!Peter Meijer - Son of a beach kopen? Bied vanaf 100!Peter Meijer - Son of a beach kopen? Bied vanaf 100!Peter Meijer - Son of a beach kopen? Bied vanaf 100!Peter Meijer - Son of a beach kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Ida123
FA. (5)

42 verkochte items
  • Peter Meijer (1953)
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 110.4 cm (h x b)
Lijst67 cm x 134.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100/125
TypeGrafiek na 1900Periode1945 t/m 1999 (20e Eeuw na-oorlogs)GesigneerdHandgesigneerdOmschrijving

Titel: Son of a beach
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 67 cm x 134,5 cm
Oplage: 100/125
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 925

Peter Meijer (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Ida123
FA. (5)

42 verkochte items
134.5 cm
67 cm
110.4 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-08-2020 om 15:19
Eindtijd:09-11-2020 om 14:09
Coentje
09 nov. / 12:04
€ 100