Peter Motz - Geen titel

Peter Motz - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Peter Motz - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!Peter Motz - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!Peter Motz - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!Peter Motz - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!Peter Motz - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!
  • Peter Motz (1934-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 43 x 17 cm (h x b)
Incl. lijst 54 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Boerderij met landschap
Bijzonder langwerpig werk van Peter Motz. Olieverf op doek, lichte craquelé. Randen van de lijst iets afgesleten. Maar dit is absoluut niet storend.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Peter Motz (1934-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  aisla
Lid sinds 2021
0 verkochte items
28 cm
54 cm
17 cm
43 cm