Peter Motz - Landschap aan het water - Verkocht

Peter Motz - Landschap aan het water kopen? Bied vanaf 100!

  • Peter Motz (1934-2003)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Petrus J Motz
Geboren in 1934 te Rotterdam.
Schilderde veel in het plassengebied van Loosdrecht en Het Gooi.
De schilder was lid van de internationale Organization of Art.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Culemborg, Nederland

Peter Motz (1934-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Korfbaltrainer
Lid sinds 2022
1 verkochte items
95 cm
75 cm
70 cm
50 cm