Peter Nieuwendijk - good company 1

Peter Nieuwendijk - good company 1 kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 23,00

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Jaartal1978
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
werk van post cobra kunstenaar Nieuwendijk acryl en tempera op papier, uit de serie "Good Company"

in mappen bewaard

Dit item is verkocht voor 23,00

Starttijd:11-11-2019 om 16:02
Eindtijd:09-12-2019 om 11:53

Biedingen (1):

bertwerkt
7 dec. / 00:08
€ 23