Zeer fraaie en grote aquarel van Peter Otto uit 1994. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd en geannoteerd: '# VI Peter Otto '94'
Eigenschappen: Kunstenaar: Peter Otto Techniek: Aquarel Oplage: Unica Gesigneerd: Linksonder Ingelijst: Ingelijst Afmeting zonder lijst (HxB): 100 x 70 cm Afmeting met lijst (HxB): 113 x 83 cm Provenance: Afkomstig uit de collectie Dommering,
Bij ingelijst werk wordt eventuele schade aan lijsten niet vermeld; wel indien sprake is van glasbreuk.
Zeer Goed
koeriersdienst