Peter Otto - Aquarel (1994) | Ingelijst | Groot

Peter Otto - Aquarel (1994) | Ingelijst | Groot kopen? Bied vanaf 265!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 304,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Peter Otto - Aquarel (1994) | Ingelijst | Groot kopen? Bied vanaf 265!Peter Otto - Aquarel (1994) | Ingelijst | Groot kopen? Bied vanaf 265!Peter Otto - Aquarel (1994) | Ingelijst | Groot kopen? Bied vanaf 265!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (23)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (63)
  • Peter Otto (1955)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst112 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote aquarel van Peter Otto uit 1994.  Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd en geannoteerd:  '# VI Peter Otto '94'

Eigenschappen:
Kunstenaar: Peter Otto
Techniek:  Aquarel
Oplage: Unica
Gesigneerd: Linksonder
Ingelijst: Ingelijst
Afmeting zonder lijst (HxB): 100 x 70 cm
Afmeting met lijst (HxB): 113 x 83 cm
Provenance:  Afkomstig uit de collectie Dommering,

Bij ingelijst werk wordt eventuele schade aan lijsten niet vermeld; wel indien sprake is van glasbreuk.

Peter Otto (1955)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (23)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
83 cm
112 cm
70 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 304,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-12-2020 om 19:48
Eindtijd:10-01-2021 om 20:53

Biedingen (1):

jkuyl
10 jan. / 19:16
€ 265