Litho van Peter Paalvast.
Rechtsonder gesigneerd 'Peter Paalvast' en voorzien van de oplagenrs. 2/15
Het werk is in goede staat, het passepartout heeft alleen een paar hele kleine vlekjes.
De afmetingen van het werk incl. lijst zijn 47.5x50.5cm
De afmetingen van het beeld zijn 25x30 cm
Authenticiteit:
Voor schilderijen en ander ingelijst werk geldt het volgende:
Gebreken aan het werk zelf vermeld ik vanzelfsprekend wel!
Dit werk kan afgehaald worden of verzonden.
De verzendkosten voor dit werk bedragen 15 euro.
Vooraf bezichtigen is mogelijk, mail voor een afspraak.
U bent van harte welkom!