Peter van Straaten - Klein verlangen, originele gesigneerde tekening

Peter van Straaten - Klein verlangen, originele gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 195!
Peter van Straaten - Klein verlangen, originele gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 195!Peter van Straaten - Klein verlangen, originele gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 195!Peter van Straaten - Klein verlangen, originele gesigneerde tekening kopen? Bied vanaf 195!
  • Peter van Straaten (1935-2016)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1969
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Prachtige inkttekening van de meester van de sociale observatie, Peter van Straaten.  Originele inkttekening op papier, gesigneerd rechtsonder en achterop voorzien van datumstempel 6MRT69 en met ballpoint 53%, zoals deze verkleind werd opgenomen in een tijdschrift of krant.  In goede conditie.

Afmetingen: 31cm x 23cm (blad), 30cm x 19cm (tekening)

Wat kreukjes in de marges maar ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 25,00

Peter van Straaten (1935-2016)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Rosser
4325 verkochte items
Alle items (221)
23 cm
31 cm