Peter Wray - zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Peter Wray - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
Peter Wray - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!Peter Wray - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 45!
  • Peter Wray (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 75 cm (h x b)
Lijst84 cm x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageartist proof

Mooie druk van Peter Wray met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd door de kunstenaar.  Artist Proof.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.
Verzenden met koerier of zonder lijst per post.

Peter Wray (1950)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (455)
102 cm
84 cm
75 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:47
Eindtijd:28-11-2022 om 20:13
bruens
23 nov. / 21:36
€ 45