Dit item is niet beschikbaar
Gilles Robert de Vaugondy - Carte Des Parties Nord et Ouest de L' Amerique
Klaas Gubbels - grote zeefdruk: 2001
Niet of onleesbaar gesigneerd - Ambacht Volendam, handgedecoreerde schaal
Robert Zandvliet - Litho: Abstracte compositie - 2005 (afgeprijsd!)