Pia Andersen: Zeefdruk, Zonder Titel -Ingelijst - Verkocht

Pia Andersen: Zeefdruk, Zonder Titel -Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 170,00

Pia Andersen: Zeefdruk, Zonder Titel -Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pia Andersen: Zeefdruk, Zonder Titel -Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Pia Andersen: Zeefdruk, Zonder Titel -Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (187)
  • Pia Andersen (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen lijst: 90 cm x 71,5 cm
Oplage: 49/150
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Aluminium op geschept papier
Ingelijst: Ja, in houten lijst.
Conditie: In zeer goede staat

Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn. Alle werken zijn in perfecte staat, tenzij nadrukkelijk anders aangegeven. Het oplagenummer op de foto(s) kan afwijken van het hierboven genoemde correcte oplagenummer.

Uit collectie geveild. Zie speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag is noodzakelijk om dit soort partijen te kunnen veilen. Deze toeslag geldt ALLEEN voor werken aangeboden met dit account. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag).

BTW: Alle genoemde bedragen en het bedrag dat u biedt zijn incl. BTW. (Er komt dus niet nog BTW bij).
Voor dit werk is de BTW voor zakelijke kopers eventueel aftrekbaar over de gehele factuur. (Eindprijs, toeslag en verzendkosten).

Afhandeling:

Bezorgkosten:

40,00 euro (incl. BTW)  voor dit werk binnen NL (M.u.v. de Waddeneilanden en Zeeuws Vlaanderen). België is mogelijk, tarief op aanvraag.

Verzenden zonder lijst:

Werken waarbij dit mogelijk is (grafiek) kunnen ook zonder lijst verzonden worden. U betaalt dan 12,50 euro verzendkosten binnen NL of 20,00 euro binnen de EU.

Meerdere aankopen bij de veilingmeester of veilingmeester_collecties kunnen gecombineerd worden om bezorgkosten/verzendkosten te besparen.

(Bij verzenden alleen indien de werken ook in 1 pakket gecombineerd kunnen worden)

Garantie:

Bezichtigen:

QQBS

Pia Andersen (1960)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (250)

30046 verkochte items
Dit item is verkocht voor 170,00
Starttijd:15-04-2015 om 15:29
Eindtijd:26-04-2015 om 16:04
Biedingen (21)
Hansk
26 apr. / 15:56
€ 170
Bulthuis
26 apr. / 15:50
€ 160
Hansk
26 apr. / 15:45
€ 150
Bulthuis
26 apr. / 15:45
€ 140
Hansk
26 apr. / 15:44
€ 130
Bulthuis
26 apr. / 15:44
€ 120
Hansk
26 apr. / 15:40
€ 110
Bulthuis
26 apr. / 15:40
€ 100
Hansk
26 apr. / 15:35
€ 95
Bulthuis
26 apr. / 15:34
€ 90
Hansk
26 apr. / 15:32
€ 85
Bulthuis
26 apr. / 15:30
€ 80
Hansk
26 apr. / 15:29
€ 75
Bulthuis
26 apr. / 15:29
€ 75
Hansk
26 apr. / 15:28
€ 70
Bulthuis
26 apr. / 15:28
€ 65
Hansk
26 apr. / 15:26
€ 60
Bulthuis
26 apr. / 15:26
€ 55
Hansk
26 apr. / 15:21
€ 50
Bulthuis
26 apr. / 15:15
€ 45
Hansk
26 apr. / 14:16
€ 40